Terug naar overzicht

Warder 121

1473 PH , Warder

  • 600.000,- k.k.
  • 121 m²
  • 4 kamers

Kenmerken

Meer kenmerken

Over dit huis

Meer weten?

Magie in de polder.

Ik herinner me nog als de dag van gisteren dat ik en mijn toenmalige vriendin binnenstapten in het huis. We woonden op krap 60 m2 in Edam en waren toe aan een volgende stap. We wilden rust en vooral ruimte, en kenden Warder via een vriend, op wiens huis wij wel eens pasten. Hij had ons Warder 121 getipt terwijl we op vakantie waren, dus vroegen wij hem poolshoogte te gaan nemen. Al snel werden we gebeld dat we het toch ook zéker moesten gaan bekijken, omdat het wel eens onze nieuwe plek zou kunnen zijn. Zo geschiedde: daags na onze vakantie stonden we voor het aller-schattigste geveltje. We keken elkaar aan: ‘Wat een lief huisje, maar dat is toch te klein voor ons?’ Enigszins teleurgesteld belden we aan en we werden hartelijk verwelkomd door de eigenaar, die het huis zonder makelaar verkocht.
We liepen de gang in, door de voordeur, en wat er toen gebeurde was iets magisch. Het geveltje had ons voor de gek gehouden! Het huis leek eindeloos diep en we konden er helemaal doorheen kijken, van voor tot achter. En daar hield de magie niet op. Door de glazen achterpui heen zagen we een heus schilderij… de heerlijk diepe achtertuin met het fantastische weidse uitzicht op een beschermd vogelbroed-gebied, gehuld in fabelachtig ‘golden light’, knotwilgen en tevreden grazende ezeltjes weerspiegelend in de slootjes. We werden op slag verliefd. De houtkachel brandde en er stond een fles wijn klaar. Het huis omarmde ons en liet ons niet meer los. Binnen een uur was de deal beklonken.

Sindsdien is iedere dag in dit huis letterlijk ’thuiskomen’ geweest. De bijzondere sfeer geeft je het gevoel van een continue vakantie. Ieder jaargetijde is even prachtig en beleef je maximaal. Het Markermeer op steenworp afstand. Grutto’s en Kieviten. Vuurtjes in de tuin. Een rijk verenigingsleven. Lieve buren. Legendarische kermis. Een verborgen pareltje in het fijnste lintdorp van Noord-Holland. Voor mij en mijn huidige gezin is het tijd voor een nieuw avontuur; we gunnen de volgende eigenaar(s) dezelfde betovering.

Michael Snoey Kiewit – de Jong

Kom in contact met Michael Snoey Kiewit – de Jong

€ 600.000,- k.k.

Heb je vragen of wil je een afspraak plannen?

Warder 121,
1473 PH , Warder

Nog meer informatie!

Kies je media
  • Plattegronden
  • Glossy Magazine

Wat is er in de buurt?

Buurten Warder

Is dit jouw huis?

Laat aan iedereen weten dat je huis te koop staat!

Door je huis te delen op social media weten nog meer mensen dat het huis te koop staat. Zo vergroten we samen de verkoopkansen.

Misschien is dit interessant voor je?

Warder 83 Warder 450.000,- k.k.

Met welke vestiging wil je contact opnemen?

Contact
HR Makelaars Purmerend 0299 - 20 08 08
  • HR Makelaars Amsterdam 020 - 229 94 74
  • HR Makelaars Zaandam 075 - 207 92 05